درباره رامان وب

طراحی وب و اپلیکیشن

گروه طراحی وب سایت و اپلیکشن رامان وب

گروه طراحی سایت رامان وب از سال 1382 با هدف فعالیت در زمینه تولید نرم افزار و طراحی وبسایت پا به عرصه فعالیت نهاد. همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا رامان وب به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت، وب و نرم افزار های تحت وب متمرکز ساخت. مابر این باوریم که می توان با ارائه کار نو و جدید راه خود را در مسیر رضایت هرچه بیشتر مشتری هموار نماییم. هدف ما ارائه خدمات نوین نرم افزاری و طراحی وبسایت به مشتریان عزیز میباشد.تخصص ما طراحی وب و پیاده سازی انواع نرم افزار های سفارشی میباشد. صداقت ، تخصص ،احترام به مشتری و از همه مهمتر یاری خداوند بزرگ پشتوانه ما برای نیل به اهداف مجموعه میباشد.طراحی وب سایت رامان وب ، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند ظاهرزیبا و طراحی سایت شما می باشد. فرآیند انجام کار پس از عقد قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.در حال حاضر این گروه افتخار ارائه محصولات نرم افزاری و خدمات متنوع در زمینه فن آوری اطلاعات و طراحی وبسایت به ارگان های دولتی و خصوصی، کارخانجات تولیدی، موسسات تجاری ، خدماتی و تفریحی بسیاری را در طول مدت فعالیت مستمر در کارنامه خود جای داده است. مدیران موفق به روشهای سنتی نمی اندیشند

گروه رامان وب  مفتخر است که با عمل به یکایک موارد منشور اخلاقی خود توانسته رضایت هرچه بیشتر کارفرمایان عزیز را جلب نماید.آنچه برای پرسنل متعهد و دلسوز پارسه مهم است حفظ احترام و ادب به مشتری ، رعایت اصول حرفه ای ، اخلاقی،سعی در کسب روزی حلال ، حفظ امنیت اطلاعات و امانتداری در نگهداری از آنها، خوش قولی ، صداقت در امور ،رعایت نظم واستفاده از حداکثر توان و تخصص خود در جلب رضایت کارفرمایان عزیز میباشد.

چرا طراحی سایت با رامان وب ؟

گروه طراحی وبسایت رامان وب با ارائه خدمات نوین حوزه تکنولوژی اطلاعات و با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه طراحی سایت ، خدمات سئو و بهینه سازی سایت ، تولید اپلیکیشن اندروید ، پیاده سازی انواع نرم افزارهای کاربردی تحت وب و ویندوز و ارائه خدمات پشتیبانی شایسته ، میتواند راه گشای مناسبی جهت رفع نیاز های نرم افزاری موسسات گوناگون باشد. گروه رامان وب ضمن ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت زمینه برند سازی و معرفی گسترده تجارت شما را در دنیای مجازی فراهم می آورد.

مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

09129530630